МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес368
mod_vvisit_counterВчера5716
mod_vvisit_counterОвој месец53416
mod_vvisit_counterВкупно5002652

Денеска е: Јан 20, 2018
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

Работна средба на Директорот на Агенцијата за енергетика со Градоначалникот на Општина Ранковце

image-d2d6b995a9e2d969ff0e4a3e72bd83aea0c1a012430c598cad9376603ae592a7-VДиректорот на Агенцијата за енергетика на Република Македонија, Г-дин Гечевски Лазар, на ден 19.11.2013 година ја посети Општина Ранковце и на Градоначалникот,  Г-дин Момчило Алексовски му го врачи позитивното мислење по Предлог- Програмата за енергетска ефикасност.

   

Работна средба на Директорот на Агенцијата за енергетика со Градоначалникот на Општина Куманово

DSC0721-704x318Директорот на Агенцијата за енергетика на Република Македонија, Г-дин Гечевски Лазар, на ден 19.11.2013 година ја посети Општина Куманово и на Градоначалникот,  Г-дин Зоран Дамјановски му го врачи позитивното мислење по Предлог- Програмата за енергетска ефикасност.

   

Одржана 24-та сесија на Управувачкиот Комитет за енергетска ефикаснсот Програм 21

Претставник на Агенцијата за енергетика на Република Македонија, присуствуваше  на 24-та сесија на Управувачкиот Комитет за енергетска ефикаснсот Програм 21 (кој го спроведува УНЕЦЕ- Економска Комисија на Обединетите Нации за Европа), кој се одржа на 12 -13 Ноември 2013 година во Женева.

   

Зајакнување на јавното-приватно партнерство во инвестиции за одржлива енергија и енергетска ефикасност

image-0a52c190215daab956c2167c4fb72c4cb989474a38283b3b0127eb3e8f290622-VДиректорот на Агенцијата за енергетика, Г-дин Гечевски Лазар, присуствуваше на работилницата за зајакнување на јавното-приватно партнерство во инвестиции за одржлива енергија и енергетска ефикасност, која се одржа на 12-13 Ноември 2013 година во Белград, Србија.

   

Страница 6 од 49

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)