МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес365
mod_vvisit_counterВчера5716
mod_vvisit_counterОвој месец53413
mod_vvisit_counterВкупно5002649

Денеска е: Јан 20, 2018
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

Потпишан Меморандум за соработка помеѓу Агенција за енергетика на Република Македонија и Фондацијата Ново образование за бизнис

IMG_8263На 08.10.2013 година, во просториите на Агенцијата за енергетика на Република Македонија, беше потпишан Меморандум за соработка помеѓу Агенцијата за енергетика на Република Македонија и Фондацијата Ново образование за бизнис.
   

Меѓународен форум “Енергија за одржлив развој”

image-1380533249031-VДиректорот на Агенцијата за енергетика, Г-дин Гечевски Лазар,  присуствуваше на четвртиот Меѓународен форум: "Енергија за одржлив развој", кој се одржа во Тбилиси, Грузија од 17-19 септември 2013 година.

   

Потпишан Меморандум за соработка помеѓу Агенција за енергетика на Република Македонија и компанијата ЕРАСМУС Инвестиции Интернационал

IMG_8238На 13.09.2013, во просториите на Агенцијата за енергетика на Република Македонија, беше потпишан Меморандум за соработка помеѓу Агенцијата за енергетика на Република Македонија и компанијата ЕРАСМУС Инвестиции Интернационал застапувана од ЕРАСМУС Инвестиции Македонија.

   

Конференција "Енергија и енергетско искористување на отпад во урбаните заедници"

4041E089F1BB2346A3313C061CA75D42Претставници на Агенцијата за енергетика на ден 11.09.2013 година присуствуваа на меѓународната конференција "Енергија и енергетско искористување на отпад во урбаните заедници". Целта на настанот беше да овозможи подобра видливост за енергетско-ефикасното искористување на отпадот од урбаните заедници преку најдобрите практики. 
   

Страница 8 од 49

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)