МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1706
mod_vvisit_counterВчера3193
mod_vvisit_counterОвој месец70796
mod_vvisit_counterВкупно5984920

Денеска е: Ное 15, 2018
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

Втор состанок на работната група Македонија-Грција-Хрватска во рамките на проектот „Build up skills"

image-1375087414317-VДиректорот на Агенцијата за енергетика, Г-дин Гечевски Лазар, присуствуваше на вториот работен состанок во рамките на работната група  на проектот "Build up skills" која е составена од Македонија - Грција - Хрватска, кој се одржа на 12 Јули 2013 година во просториите на грчкиот партнер ЦРЕС од Атина.

   

Работна средба на Директорот на Агенцијата за енергетика со Градоначалникот на Општина Штип

Директорот на Агенцијата за енергетика на Република Македонија, Г-дин Гечевски Лазар, на ден 09.07.2013 година ја посети Општина Штип и на Градоначалникот,  Г-дин Илчо Захариев му го врачи позитивното мислење по Предлог- Програмата за енергетска ефикасност.

   

Работна средба на Директорот на Агенцијата за енергетика со Градоначалникот на Општина Демир Капија

DSC_0514Директорот на Агенцијата за енергетика на Република Македонија, Г-дин Гечевски Лазар, на ден 08.07.2013 година ја посети Општина Демир Капија и на Градоначалникот,  Г-дин Трајче Димитриев му го врачи позитивното мислење по Предлог- Програмата за енергетска ефикасност.

   

Работна средба на Директорот на Агенцијата за енергетика со Градоначалниците на Општините Лозово и Росоман

На ден 05.07.2013 година во просториите на Агенцијата за енергетика, Директорот Г-дин Гечевски Лазар, одржа работна средба со Градоначалниците на Општините Лозово и Росоман, Г-дин Орце Цветковски и Г-дин Стојанче Лазов, на која им ги врачи позитивните мислења по Предлог- Програмите за енергетска ефикасност. 

   

Страница 10 од 49

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)