МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1333
mod_vvisit_counterВчера3256
mod_vvisit_counterОвој месец72719
mod_vvisit_counterВкупно6314675

Денеска е: Фев 21, 2019
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

Работна средба на Директорот на Агенцијата за енергетика со Градоначалникот на Општина Аеродром

Директорот на Агенцијата за енергетика на Република Македонија, Г-дин Гечевски Лазар, на ден 02.07.2013 година ја посети Општина Аеродорм и на Градоначалникот,  Г-дин Ивица Коневски му го врачи позитивното мислење по Предлог- Програмата за енергетска ефикасност.

   

Работна средба на Директорот на Агенцијата за енерегетика со Г-дин Димитар Салов од Бугарската Амбасада во Скопје

IMG_8147На ден 01.07.2013 година во просториите на Агенцијата за енергетика, Директорот Г-дин Гечевски Лазар, оствари работна средба со Г-дин Димитар Салов, Економски советник во Бугарската Амбасада во Скопје.

   

Работна средба на Директорот на Агенцијата за енергетика со Градоначалникот на Општина Градско

IMG_8149На ден 01.07.2013 година во просториите на Агенцијата за енергетика, Директорот Г-дин Гечевски Лазар одржа работна средба со Градоначалникот на Општина Градско, Г-а Жанета Чаушевска, на која и го врачи позитивното мислење по Предлог- Програмата за енергетска ефикасност. 

   

Работна средба на Директорот на Агенцијата за енергетика со Градоначалниците на Општините Новаци и Демир Хисар

IMG_8143На ден 28.06.2013 година во просториите на Агенцијата за енергетика, Директорот Г-дин Гечевски Лазар одржа работна средба со Градоначалниците на Општините Новаци и Демир Хисар, Г-дин Лазар Котевски и Г-дин Љупчо Блажевски, на која им ги врачи позитивните мислења по Предлог- Програмите за енергетска ефикасност.
   

Страница 11 од 49

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)