МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес356
mod_vvisit_counterВчера489
mod_vvisit_counterОвој месец4415
mod_vvisit_counterВкупно7486209

Денеска е: Јул 09, 2020
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

Агенција за енергетика на Република Северна Македонија

Контакт
Адреса:
Ул.Јуриј Гагарин бр.15
Македонија
1000 Скопје
E-пошта: Оваа e-mail адреса е заштитена од spam bots, треба да ви е вклучен JavaScript за да ја видите.
телефон: +389 2 3230300

Информации: Барања за податоци:
Контакт личност: Владимир Сарач
Телефон: +389 2 3230300 л.23
е-маил адреса: ea@ea.gov.mk


Лица за комуникација со граѓани кои имаат некаков вид и степен на попреченост:

1. Г-дин Владимир Сарач, Дипл. Економист

email: vladimir.sarac@ea.gov.mk

Телефон за контакт: +389 2 3230300

2. Г-а Наташа Стефаноска, Дипл. Правник

email: natasa.stefanoska@ea.gov.mk

Телефон за контакт: +389 2 3230300

Искористете го овој формулар и поставете прашање до Агенцијата за енергетика на Република Македонија.

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)