МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1386
mod_vvisit_counterВчера3265
mod_vvisit_counterОвој месец63947
mod_vvisit_counterВкупно5978071

Денеска е: Ное 13, 2018
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

ACI’s 2nd CSP EMEA summit

ACI’s 2nd Annual CSP EMEA Summit ќе се одржи во Севилја, Шпанија од 17-18 Април 2013 година. 

Повеќе информации во врска со овој самит можете да најдете на следната страна : http://www.wplgroup.com/aci/conferences/eu-esp2.asp

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)