МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес3109
mod_vvisit_counterВчера3365
mod_vvisit_counterОвој месец62102
mod_vvisit_counterВкупно6403638

Денеска е: Мар 22, 2019
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

ELECRAMA 2012- светски најдобар и најголем саем за пренос и дистрибуција

Elecrama_2012IEEMA- националната организација за презентација на производители на електрична, индустриска електроника и слична опрема го организира саемот ELECRAMA, еден од најголемите саеми во светот посветен на секторот за пренос и дистрибуција (T&D), меѓународни семинари, работилници и програми за обука.

Настанот ќе се одржи во Бомбај- изложбениот центар, Мумбаи, Индија од 18 до 22 Јануари, 2012 година.

Десетото издание на ELECRAMA ветува дека ќе биде голем индустриски спектакл со полн состав на светски и индиски изложувачи.

ELECRAMA-2012 е конципиран за да обезбеди извонредна вредност за секој акционер во T&D секторот, од призводители до корисници, академици и технички специјалисти, до креатори на политики и бизнис инвеститори.

 

Контакт:

Roel Koppens, Ignacio Gallo and Debashri Mishel

European Promotion Team - Madrid – Barcelona

+ 34 91 334 59 13

Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите , Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите , Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)