МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1193
mod_vvisit_counterВчера3256
mod_vvisit_counterОвој месец72579
mod_vvisit_counterВкупно6314535

Денеска е: Фев 21, 2019
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

Осумнаесетти „Собир на експерти од областа на обновливи извори на енергија и енергетска ефикасност“

IMG_7118Агенцијата за енергетика на Република Македонија на 20.12.2012 година  во клубот на новинари - Дуна клуб  го организираше осумнаесетиот Собир на експерти од областа на обновливи извори на енергија и енергетска ефикасност. На овој Собир се заокружи уште една година на успешност на Собирите, а воедно беа доделени Пофалници и Благодарници на лицата и фирмите кои соработуваа со Агенцијата на различни проекти во годината што изминува.

По доделувањето на Пофалниците и Благодарниците, Собирот беше проследен со заедничко предновогодишно дружење и коктел. 

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)