МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес305
mod_vvisit_counterВчера489
mod_vvisit_counterОвој месец4364
mod_vvisit_counterВкупно7486158

Денеска е: Јул 09, 2020
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

Соопштенија

Во согласност со усвоените заклучоци на Владата на Република Северна Македонија во врска со превентивните мерки и препораки за превенција од ширење на болеста COVID-19 (корона вирус), Агенција за енергетика на Република Северна Македонија на ден 16.03.2020 година ја информира јавноста со следново:

СООПШТЕНИЕ

Заради превенција од ширење на болеста COVID-19 (корона вирус), се замолуваат сите корисници на услугите на Агенција за енергетика на Република Северна Македонија да се воздржуваат од физичка посета на просториите на Агенција за енергетика на Република Северна Македонија и сите свои барања да ги упатуваат по електронски пат, на следнава e-mail адреса: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

За сите дополнителни информации може да се обратите на следниот телефонски број:

+389 2 3230300

Со почит,

Агенција за енергетика на Република Северна Македонија

Соопштение превземете тука 

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)