МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1690
mod_vvisit_counterВчера3297
mod_vvisit_counterОвој месец68575
mod_vvisit_counterВкупно5781440

Денеска е: Сеп 25, 2018
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

Energetika 2014

energetika-2014Energetika 2014:  Меѓународното советување ќе се одржи на 25-28 март 2014 година во Златибор, Србија.
Повеќе информации можете да најдете на следната веб страна:  

http://www.savezenergeticara.org.rs/

 

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)