МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес2122
mod_vvisit_counterВчера2742
mod_vvisit_counterОвој месец52174
mod_vvisit_counterВкупно6103431

Денеска е: Дек 18, 2018
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

European Conference: The New EU Concessions Directive


epppl_header2European Conference: The New EU Conceessions Directive:
Конференцијата ќе се одржи на 25 март 2014 година во Брисел.
Повеќе информации можете да најдете на следната веб страна:


http://www.lexxion.de/en/verlagsprogramm-konferenzen/public-procurement-and-ppp-law/the-new-eu-concessions-directive.html

 

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)