МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1805
mod_vvisit_counterВчера1570
mod_vvisit_counterОвој месец39369
mod_vvisit_counterВкупно7312933

Денеска е: Фев 17, 2020
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

Professional Certificate in Strategic Sustainable Energy Planning

Professional Certificate in Strategic Sustainable Energy Planning: 
Конференцијата ќе се одржи на 23-26 јуни во Лондон, Велика Британија.
Повеќе информации можете да најдете на следната веб страна

http://www.strategicenergy.parlicentre.org/?dm_i=O8S,24BCA,58P0XQ,7NF2P,1

 

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)