МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес2478
mod_vvisit_counterВчера3338
mod_vvisit_counterОвој месец44669
mod_vvisit_counterВкупно6095926

Денеска е: Дек 15, 2018
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

Јавни огласи

ЈАВЕН ПОВИК бр.1/2017

За избор на правни лица за спроведување на обуки  за енергетски контролори и  обуки за усовршување на енергетски контролори објавен во службен весник бр 1/2017 од 4.01.2017- Превземи тука

Пријава за обучувач -  Превземи тука

ЈАВЕН ПОВИК бр.1/2013 
За избор на правни лица за спроведување на обуки и полагање на испити за енергетски контролори- Превземи тука
Пријава за обучувач - Превземи тука

Јавен повик за пријавување на фирми/Експерти од областа на енергетската ефикасност и обновливи извори на енергија- Превземи тука

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)