МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес2085
mod_vvisit_counterВчера3411
mod_vvisit_counterОвој месец88602
mod_vvisit_counterВкупно6602463

Денеска е: Мај 27, 2019
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

проба33

Сарач CV
   

Општински програми-обрасци

Темплејти за општински програми и акциони планови -обрасци

Образец за трогодишна општинска програма

Образец за едногодишен акционен план

Образец за пре физибилити студија за јавно осветлување

   

Интервјуа

  • Прес конференција за активностите поврзани со спроведувањето на Правилникот за енергетска контрола и Правилникот за енергетски карактеристики на згради

  • Интервју на Г-дин Гечевски Лазар, Директор на Агенцијата за енергетика во последното издание на емисијата „Економски магазин.“

  • Интервју на Г-дин Гечевски Лазар, Директор на Агенцијата за енергетика, во емисијата Европска Македонија. 

   

Закони и подзаконски акти

       Закони


Внатрешни организациони акти

      Подзаконски акти


 Стратешки документи
   

Законски акти

   
Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)