МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1343
mod_vvisit_counterВчера3482
mod_vvisit_counterОвој месец63818
mod_vvisit_counterВкупно6405354

Денеска е: Мар 23, 2019
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

Семинар "Заштита на националната нестабилна енергетска инфраструктура во Европа"

European_Academy_for_taxes_economics_and_lawНајдобрите европски експерти ќе презентираат стратегии за управување со главните закани за енергетскиот сектор и ќе ги споделат најдобрите практики за успешна заштита на нестабилната енергетска инфраструктура (CEIP) на Енергетскиот европски семинар, на тема "Заштита на националната нестабилна енергетска инфраструктура во Европа".

Европскиот енергетски семинар е организиран од страна на Европската академија за даноци, економија и право.

Настанот ќе се одржи во Берлин, Германија од 29 до 30 Септември, 2011 година.

   

Страница 11 од 11

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)