МЕНИ

Мултимедија

Прашалник

Анкета за квалитет на услугите

Посетеност

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес3000
mod_vvisit_counterВчера3365
mod_vvisit_counterОвој месец61993
mod_vvisit_counterВкупно6403529

Денеска е: Мар 22, 2019
Евиденцијата е започната на 01.01.2011

ACI’s Grid-Scale PV 2013 Summit

epv1-bannerACI’s Grid-Scale PV 2013 Summit ќе се одржи на 24-25 Април 2013 година во Лион, Франција.

Повеќе информации за овој самит може да најдете на следната страна: http://www.wplgroup.com/aci/conferences/eu-epv1.asp

 

4th Annual Baltic Energy Summit

Од 14-15 Ноември 2012 година во  Radisson Blu Olumpia, Талин ќе се одржи 4-тиот Годишен балтички енергетски самит.

   

13th European Forum on Eco-Innovation

Европската комисија, Генералниот директорат за животна средина и Португалската агенција за животна средина, органзираат  Европски форум за еко-иновации кој ќе се одржи на 26 и 27 ноември 2012 година во Лисабон, Португалија . 

 

ACI’s 2nd CSP EMEA summit

ACI’s 2nd Annual CSP EMEA Summit ќе се одржи во Севилја, Шпанија од 17-18 Април 2013 година. 

Повеќе информации во врска со овој самит можете да најдете на следната страна : http://www.wplgroup.com/aci/conferences/eu-esp2.asp

   

Страница 3 од 11

Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)